Onze website maakt gebruik van functionele cookies voor de werking van de website. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren

Laatste nieuws

Nog geen verslagen beschikbaar!
Meer verslagen

Volg ons op:

SSA Ratti-Socii 1

Seizoen 2018-2019 


Het tenue is aangeboden door Schildersbedrijf Peters, Hissink Rietdekkers en Timmerfabriek Besseling.

Achterste rij v.l.n.r.

Voorste rij v.l.n.r.

Op de foto ontbreken:


De inloopshirts en trainingspakken zijn aangeboden door Veehandel Hissink en Free-Wheel.

Achterste rij v.l.n.r.

Voorste rij v.l.n.r.

Op de foto ontbreken:
 

Spelers

Geen spelers aan dit team toegevoegd!

Team sponsors

Schildersbedrijf Peters http://www.schildersbedrijfpeters.nl
Free Wheel https://www.free-wheel.nl/
Hartd http://www.hartd.nl/

SSA Ratti - Socii 1


#TeamnaamGWVPMP
1SC Doesburg 10211063
2Angerlo Vooruit 14144046
3SV Basteom 13118036
4Alexandria 13118036
5Voorst 15107035
6Zelhem 13109033
7FC Zutphen 121010032
8SHE 1787031
9Be Quick Z. 13712123
10Wolfersveen 14612121
11SSA Ratti - Socii 15215011
12De Hoven 1121961