Onze website maakt gebruik van functionele cookies voor de werking van de website. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren

Laatste nieuws

Nog geen verslagen beschikbaar!
Meer verslagen

Volg ons op:

SSA Ratti-Socii 4

Seizoen 2018/2019

 
                                   
Bovenste rij vlnr: A. Wiggers, R. Lichtenberg, A. Kappert, B. Berenpas, M. Roelvink,
J. Klunder, E. Weenk, H. Veen en M. Stevens.
Onderste rij vlnr: R. Ooms, S. Roelvink, R. Mennings, J. Bleumink, I. Eijkelkamp en
R. Hendriksen.

Team Sponsoren
Shirts, trainingspakken en tassen:
Hovenier- en bestratingsbedrijf J. Bluemink Vorden
 

Spelers

Geen spelers aan dit team toegevoegd!

Team sponsors

Bleumink Hovenier Vorden

SSA Ratti - Socii 4


#TeamnaamGWVPMP
1DEO 42173053
2SP Rekken 66142048
3SSA Ratti - Socii 42146044
4FC Winterswijk 123118036
5FC Trias 74108034
6SC Meddo 43910030
7Buurse 5589029
8MEC 52911029
9FC Dinxperlo 52713023
10ST: Klein Dochteren/SVBV 33613021
11VIOS B. 95512020
12KSV 5511608