Onze website maakt gebruik van functionele cookies voor de werking van de website. Meer informatie over het hoe en waarom van deze Cookies is beschikbaar in onze privacyverklaring. privacyverklaring Accepteren

Laatste nieuws

Nog geen verslagen beschikbaar!
Meer verslagen

Facebook

Volg ons op:

SSA Ratti-Socii VR2


Seizoen 2017/2018


Achterste rij v.l.n.r.: Darcey Eijkelkamp (ass. scheidsrechter), Iris Brummelman, Anna de Jonge, Kim Fentsahm, Wilma Jolink, Maureen Scheers, Miranda Klein Ovink, Antoon Peters (leider), Tessa Bruggink en Gerdien Peppelman.
Voorste rij v.l.n.r.: Vera Meijer, Petra Wentink, Jessica ten Elshof, Els Berenpas, Anne Addink en Kelly Peters.
 


Spelers

Geen spelers aan dit team toegevoegd!

Team sponsors

Het Wasbeertje http://www.het-wasbeertje.nl
Bruggink (bakker Joop)

SSA Ratti - Socii VR2


#TeamnaamGWVPMP
1SV Basteom VR15170056
2SHE VR14162052
3FC Zutphen VR24153049
4Vorden VR14144046
5Klein Dochteren VR12128038
6HC '03 VR22119035
7SSA Ratti - Socii VR2598032
8Pax VR2499031
9Doetinchem VR13415015
10ST: DEO/Haarlo VR21318010
11Loenermark VR2321709
12Wolfersveen VR2112004